Розробки уроків

Модуль:       БАСКЕТБОЛ
Тема:           Пересування гравців по майданчику.
 Ведення м’яча правою та лівою рукою.
                    Передачі  м’яча різними способами
Мета: 
Розвиток основних фізичних якостей та рухових          здібностей,підвищення рівня фізичної підготовки учнів

Завдання:
1.     Навчати техніці різновидів ведення м’яча.
2.     Сприяти розвитку техніки передачі м’яча двома руками від грудей,та від підлоги на місці.
3.     Удосконалювати  техніку виконання кидків м’яча в кошик двома руками від грудей.
4.     Розвивати рухові  уміння за допомогою рухливих ігор "Виклик номерів".
Місце проведення: спортзал
Інвентар: баскетбольні м’ячі, фішки, свисток.
Дата: 03.12.2013 р
ХІД УРОКУ
Част.
уроку
Зміст уроку  
Дозування
Організаційно-методичні вказівки
П
І
Д
Г
О
Т
О
В
Ч
А

Ч
А
С
Т
И
Н
А
14хв.




П

І

Д

Г

О

Т

О

В

Ч

А



Ч

А

С

Т

И

Н

А


14
хв.








О

С

Н

О

В

Н

А



Ч

А

С

Т

И

Н

А


27
хв.




















1.        Шикування, рапорт фізорга, повідомлення завдань уроку.



2.        Повторення правил гри та історії розвитку баскетболу.
3. Стройові вправи.
4. ЧСС за 6 сек.
5. Різновиди ходьби:

·        На носках, руки на поясі
·        На п’ятках руки за голову.
·         В напівприсяді руки на поясі.
·        Повний присід руки на колінах.
6. Різновиди бігу:
·                        Представним кроком
·                        З високим підніманням стегна
·                        З закиданням гомілок назад
7. Вправи на відновлення дихання.
8. ЗРВ в русі:
·        В.П. руки в замку перед собою. Колові оберти кістьми рук
·  В.П. руки до плечей 1-4 колові рухи в перед, 1-4 те саме назад.
·  В.П. руки зігнуті в ліктях перед грудьми
1-2 відведення зігнутих рук назад
3-4 відведення прямих рук на зад
·  В.П. ліва рука опущена в низ, права піднята в гору
1-2 відведення прямих рук назад
3-4 теж саме з зміною положення рук.
·  В.П. прямі руки в сторону
1-4 колові рухи прямими руками в перед
5-8 теж саме назад
·  В.П. руки в низу нахил тулуба на кожен крок, рукою діставати до носка.

 І. Навчати техніці ведення м’яча різними способами.


Вправи:

1.     Ведення м’яча правою рукою на місці

2.     Те саме лівою рукою;


3.     Те саме поперемінно правою і лівою рукою;

4.     Ведення м’яча з обведенн’ям фішок


ІІ.Сприяти розвитку техніці передачі та ловіня м’яча різними способами.

Вправи:

1.     Передачі м’яча двома руками від грудей 

2.     Передачі м’яча двома руками від підлоги


ІІІ. Удосконалення техніки кидка м’яча в кошик з відстані 1,5м

ІV.Розвиток рухових якостей за допомогою рухливих ігор.

·        Рухлива гра "Виклик номерів
1 хв.






3 хв.



1 хв. 15 с.
1,15 хв.











1,30
хв..







1 хв.

5 хв.












































2 хв.



2 хв.


2 хв.



2 хв.











3 хв.


3хв.




5 хв.







8 хв.


















.



Група шикується в лівому куті залу.
Фізорг рапортує перед вчителем про готовність групи до уроку. Звернути увагу на наявність спортивної форми і взуття.



Наголошую, щоб всі уважно слухали.



Звернути увагу на правильність виконання поворотів, а також на поставу у учнів
Дистанція між учнями 1-2 кроки.












Слідкувати за диханням











Спина пряма чітке виконання



Руки не відривати від плечей




Вправу виконувати енергійно






Звертати на амплітуду рухів














Ноги не відривати від підлоги





Група через центр переходить з однієї колони в колону  по два.




Звертаю увагу на роботу рук, та на контроль м’яча.



 








Вправи виконуються в парах. Учні стоять навпроти на відстані 3-4 м.



 








Звертаю увагу на роботу ніг.




Слідкувати за дотриманням правил
гри .

З
А
К
Л
Ю
Ч
Н
А

Ч
А
С
Т
И
Н
А
5 хв.
  1. Шикування групи
  2. Вправи для відновлення дихання:
– ходьба або біг підтюпцем
   “1” – вдих через ніс, руки вгору; “2,3,4” – видих через рот, руки вниз.
  1. Підсумки уроку.
  2. Домашнє завдання:
­­– згинання і розгинання рук в упорі лежачи :
Юнаки -     4 х 15 раз,
Дівчата -    3 х 10 раз.
5 хв.
Учні шикуються по сигналу викладача



Слідкувати за правильним диханням


Оцінити найактивніших учнів


Перерва між підходами 2-3 хвилини

                  

 



























З
А
К
Л
Ю
Ч
Н
А

Ч
А
С
Т
И
Н
А
4 хв.
1.  Шикування класу
2. Вправи для відновлення дихання:
– ходьба
   “1” – вдих через ніс, руки вгору; “2,3,4” – видих через рот, руки вниз.
3.     Підсумкиуроку. Виділення  кращих учнів та виставленн’я оцінок                 
4.     Домашнє завдання:
­­– згинання і розгинання рук в упорі лежачи :
Юнаки -     4 х 10 раз,
Дівчата -    3 х 5 раз.
    5.Організований вихід із спортивного залу
4 хв.
Учні шикуються по сигналу викладача



Слідкувати за правильним диханням


Оцінити найактивніших учнів


Перерва між підходами 2-3 хвилини


Немає коментарів:

Дописати коментар

Загальна кількість переглядів сторінки